Firma WARGROM powstała w 2011 roku, podstawową działalnością firmy jest świadczenie usług w zakresie wykonawstwa robót budowlanych – konstrukcje żelbetowe.

Założycielami firmy i jej właścicielami są inżynierowie Andrzej Kowalewski i Rafał Wiśnik którzy przez wiele lat zarządzali największymi budowami w Polsce zdobywając wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystują prowadząc własną firmę budowlaną.

Ich głównymi atutami oraz wizytówką firmy WARGROM są fachowość oraz terminowość wykonywanych robót, a także gotowość do realizacji najbardziej skomplikowanych i nietypowych konstrukcji.

Dotychczasowi klienci firmy WARGROM – to jedne z największych firm budowlanych, między innymi: SANDO BUDOWNICTWO, ERBUD S.A., SKANSKA S.A., Polimex Mostostal S.A. i MIRBUD S.A. – w/w firmy doceniają jakość współpracy z firmą WARGROM oraz umiejętności zawodowe, rzetelność, dyscyplinę i motywację jej pracowników.

Firma WARGROM dała się poznać na rynku polskim z wysokich kwalifikacji swoich pracowników, co w połączeniu z profesjonalnym zarządzaniem budową oraz dyscypliną i kulturą w pracy, przekłada się na wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac, a w konsekwencji na satysfakcję klientów.